Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

udzielanie zapomóg finansowych rodzicom dzieci niepełnosprawnych przebywających na oddziałach Klinicznego Regionalnego Ośrodka Rehabilitacyjno- 0źukacyjnego znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej z przeznaczeniem na leczenie i zakup niezbędnego sprzętu potrzebnego do rehabilitacji ( między innymi: orteza typu Dafo, obuwie Vigo Play, ZO- GORSET, inhalator\). Pacjentami KRORE są dzieci z deficytami neurologicznymi, po urazach komunikacyjnych, zabiegach neurochirurgicznych, z mózgowym porażeniem dziecięcym, zaburzeniami metabolicznymi, wadami wrodzonymi układu nerwowego jak również dzieci z wadami wrodzonymi i nabytymi narządów ruchu, zespołami bólowymi kręgosłupa, skoliozami, wadami postawy, oraz posiadające jeszcze szereg innych schorzeń.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję