Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie Użytkowników Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej oraz Ich Rodzin i Przyjaciół "Feniks" Stowarzyszenie "Feniks" powstało w 2000 r. Zajmujemy się integracją osób z zaburzeniami psychicznymi. Nasze działania oparte są na wytycznych Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego. Promujemy "psychiatrię z ludzką twarzą" - przyjazną dla pacjentów w każdym otoczeniu. Pomagamy również ich rodzinom, przyjaciołom, znajomym. Działania Stowarzyszenia "Feniks" opierają się o pomoc indywidualną, grupową, samopomoc. Prowadzimy poradnictwo socjalne i prawne dla osób uzależnionych od alkoholu, narkotyków, leków, współuzależnionych, DDA, dla rodzin osób dotkniętych chorobą Alzhaimera, pacjentów cierpiących na depresję oraz osób z podwójną diagnozą (współistniejące uzależnienie i choroba psychiczna) oraz ich rodzin. Współpracujemy z instytucjami administracji rządowej i pozarządowej. Stowarzyszenie skupia w swoich szeregach ok. 80 członków. Są to: lekarze psychiatrzy, psycholodzy, pedagodzy, terapeuci zajęciowi, pielęgniarki spec. psychiatryczne, terapeuci uzależnień, trenerzy art.-agresji, terapeuci systemu rodzinnego, socjoterapeuci, pracownicy socjalni, doradcy rodzinni, prawnicy, księgowi, pracownicy administracyjni.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję