Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Organizacja rocznego kursu prawa niemieckiego i europejskiego dla studentów i absolwentów prawa Uniwersytetu Warszawskiego i innych uczelni. Jest to kurs prowadzony przez niemieckich wykładowców, wyłącznie w języku niemieckim. Kurs obejmuje niemieckie prawo publiczne, prawo gospodarcze oraz prawo cywilne i handlowe. W ramach kursu studenci piszą 5 egzaminów. Po ukończeniu kursu studenci otrzymują świadectwo podpisane przez dziekanów wydziałów prawa w Warszawie i w Bonn oraz rektorów uniwersytetu w Bonn oraz w Warszawie. Najlepsi studenci otrzymują nagrody w postaci staży w niemieckich firmach.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję