Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

działalność pozostałych organizacji członkowskich gdzie indziej nieklasyfikowana \( 94.99 .Z\) w ramach współpracy zgodnie z podpisana Deklaracją Współdziałania z dnia 7 marca 2014 roku powołującą Białostockie Forum dla Życia i Rodziny. Współpracowaliśmy z instytucjami, ruchami i wspólnotami Kościoła Katolickiego w Białymstoku, - współdziałaliśmy w zadaniach realizowanych przez Białostockie Forum dla Życia i Rodziny jako jego członek: m.in.w Marszu dla Życia i Rodziny oraz w Orszaku Trzech Króli; - członkowie reprezentowali Stowarzyszenie w komisjach zw. z realizacją programów profilatycznych

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję