Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

CELEM STOWARZYSZENIA JEST: 1 . Organizowanie imprezy przyrodniczo-kulturalnej o nazwie Spotkania z Naturą i Sztuką "UROCZYSKO", łączącej w sobie zarówno treści artystyczne, jak i szeroko pojętej ochrony środowiska regionu, Polski i Europy. 2 . Prowadzenie działalności edukacyjnej i promocyjnej na rzecz Supraśla, regionu, kraju, w myśl zało0060eń idei zrównowa0060onego rozwoju, z poszanowaniem ró0060norodności kulturowej, narodowościowej, religijnej i etnicznej tego obszaru w myśl Karty Praw Człowieka i Obywatela ONZ. 3 . Kultywowanie tradycji związanej z historią Supraśla i regionu. 4 . Tworzenie warunków i klimatu na rzecz poszanowania walorów przyrodniczych obszaru Zielone Płuca Polski oraz wspieranie inicjatyw i prowadzenie działań na rzecz ochrony przyrody i kultury tego obszaru. 5 . Prowadzenie działalności na rzecz rozwoju gospodarczego, społecznego i kulturalnego Supraśla, regionu i kraju. 6 . Prowadzenie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych oraz osób i grup społecznych znajdujących się w trudnych warunkach materialnych. 7 . Wspieranie organizacyjne i rzeczowe osób fizycznych i jednostek organizacyjnych, które podejmują takie działania.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję