Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Celem 0dnku Żywności w Częstochowie jest przeciwdziałanie marnowaniu żywności, zmniejszenie obszarów głodu i niedożywienia poprzez racjonalne wykorzystywanie niehandlowych partii żywności pozyskanej na rzecz społeczności lokalnej, grup, rodzin i osób znajdujących się w bardzo trudnej sytuacji życiowej i materialnej. 2 . 0dnk Żywności w Częstochowie propaguje zdrowy styl życia, wolny od uzależnień, promuje właściwy sposób spędzania czasu wolnego, szczególnie w środowiskach dziecięco - młodzieżowych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję