Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Klub Pionierów Miasta Koszalina. W dniu 15 lipca 2004r. spotkali się po 10- letniej przerwie pionierzy Koszalina i reaktywowano Klub Pionierów - Klubem kieruje Pan Lesław Mytnik Klub powstał w 1970r. i działał do 1989r. - skupiał nawet 500 osób. Klubem kierował ojciec Leszka - Pan Karol Mytnik. /W 2014r. wystąpiliśmy do Prezydenta o nadanie nazwy ulicy Karola Mytnika/ sprawa ta jest pozytywnie załatwiona-. W Klubie znajdują się tu emerytowani nauczyciele, bibliotekarze, dziennikarze, pracownicy kultury – bardzo zaangażowani w tworzenie polskiego Koszalina – tu szczególnie Pani Maria Hudymowa. Ich dorobku i wiedzy nie można zmarnować, a wspomnienia spisać i utrwalić. To jest jednym z głównych celów Klubu. Pragniemy też pomóc w trudnej sytuacji życiowej najstarszym i schorowanym Pionierom. W latach 2005-2007 Klub zbierał opracowane w poprzednich latach monografie zakładów pracy, prace pamiętnikarskie pionierów, bibliotekarzy, lekarzy, urzędników itp. Autorzy przedstawiają swoje prace i na tym tle dochodzi do uzupełnień, sporów - wszystko z udziałem młodzieży szkolnej, żołnierzy, a ostatnio także alumnów Wyższego Seminarium Duchownego. Wspomnienia pionierów zamieszczane są w "Gazecie Ziemskiej”. W 2009r. złożyliśmy do druku i wydaliśmy tom III Wspomnień Pionierów - fundusze zebraliśmy od koszalińskich przedsiębiorców. Trzeci tom trzeci – to owoc pracy Zespołu Red

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję