Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Wspieraj z nami demokrację i równe prawa w Polsce! Przekaż 1% podatku Fundacji Batorego.

Od ponad 30 lat Fundacja działa na rzecz rozwoju demokracji, społeczeństwa obywatelskiego i rządów prawa w Polsce. Pomagamy obywatelom organizować się wokół działań służących dobru wspólnemu, zachęcamy do aktywności obywatelskiej w sferze publicznej i dialogu z władzami, angażujemy się w inicjatywy dotyczące społecznej kontroli władz oraz te na rzecz otwartości, równości i tolerancji. W sytuacji, gdy zagrożone są fundamenty polskiej demokracji i podważane konstytucyjne gwarancje wolności obywatelskich i rządów prawa, działania Fundacji Batorego potrzebne są bardziej niż kiedykolwiek przedtem. Każda kwota przekazana Fundacji to konkretne działania na rzecz obrony praw obywatelskich i naprawy polskiej demokracji.
www.batory.org.pl
www.1procent.batory.org.pl

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję