Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Organizowanie wydarzeń rowerowych - w tym przejazdów, rajdów, spotkań, konsultacji. Promocja zdrowego stylu życia. Wykorzystanie mediów społecznościowych do regularnego informowania o korzyściach zdrowotnych związanych z jazdą na rowerze i zdrowym stylem życia. Elementy związane ze zdrowiem są regularnie powracającym elementem edukacji. Nasza działalność w zakresie opiniowania projektów drogowych również ma służyć tworzeniu bezpiecznej dla zdrowia i życia infrastruktury, zachęcającej do poruszania się rowerem czy pieszo.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję