Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

a\)pomoc chorym, pokrzywdzonym, porzuconym lub bezdomnym zwierzętom, w tym wolno żyjącym kotom, b)ograniczanie populacji bezdomnych zwierząt domowych, w tym wolno żyjących kotów, c)dokarmianie bezdomnych zwierząt, w tym wolno żyjących kotów, d\)podejmowanie i wspieranie wszelkich inicjatyw, których celem jest walka z bezdomnością i okrucieństwem wobec zwierząt, e\)podejmowanie i wspieranie wszelkich inicjatyw, których celem jest propagowanie idei humanitarnego traktowania zwierząt oraz pomocy zwierzętom i właściwej opieki nad nimi, f)ochrona środowiska i ochrona zwierząt.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję