Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Aktywny udział w procesie rozwoju kultury fizycznej, upowszechnianiu rekreacji ruchowej i profilaktyce zdrowotnej. 2 . Tworzenie warunków do uprawiania sportu wyczynowego i masowego, szczególnie w zakresie lekkiej atletyki dla osób po 35 roku życia. 3 . Propagowanie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży. 4 . Tworzenie klimatu dla propagowania zdrowego stylu życia, rekreacji i sportu w każdym wieku. 5 . Organizowanie i prowadzenie współzawodnictwa sportowego w lekkiej atletyce w tym Mistrzostw Polski, Europy i Świata.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję