Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

- Krzewienie turystyki i krajoznawstwa oraz aktywnych form wypoczynku dorosłych, dzieci i młodzieży - Podtrzymywanie tradycji narodowej, pielęgnowanie polskości oraz rozwoju świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej. - Nauka, edukacja i wychowanie dzieci i młodzieży przez kształtowanie postaw społecznych, upowszechnianie wiedzy o przeszłości, współczesności i perspektywach rozwoju Polski, szerzenie kultury turystyki. - Ekologia i ochrona środowiska naturalnego fauny i flory regionu, ochrona dziedzictwa przyrodniczego, troska o racjonalne wykorzystanie zasobów przyrody. - Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję