Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

SHDK w Białymstoku skupia swoją działalność na zjednywaniu i integrowaniu jak największej liczby osób gotowych do honorowego oddania krwi oraz osób gotowych do pracy społecznej na rzecz rozwoju honorowego krwiodawstwa - obchody światowego dnia krwiodawcy, imprezy kulturalne, propagowanie materiałów informacyjnych o honorowym krwiodawstwie, informowanie o akcjach w trakcie których pobierana jest krew i jej składniki potrzebującym, promowanie zdrowego stylu życia poprzez przystąpienie do grona honorowych krwiodawców; docieranie do nowych grup społecznych z których można pozyskać potencjalnych honorowych krwiodawców.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję