Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Ćwiczenia terenowe studentów w okresie letnim 2016 w obiektach sakralnych, konserwacja i restauracja rzeźb , tj. w kościele p.w. Świętego Jana Ewangelisty w Kwidzynie w kościele p.w. Niepokalanego Serca N. M. Panny w Okartowie w kościele p.w. Wniebowzięcia N. M. Panny w Kcyni w kościele p.w. Świętego Jana Kantego w Dobrowie w kamienicy przy ulicy Mostowej nr 34 w Toruniu.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję