Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . NIEODPŁATNE WSPIERANIE I ŚWIADCZENIE OPIEKI PALIATYWNEJ NAD DZIEĆMI, MŁODZIEŻĄ I MŁODYMI DOROSŁYMI ZE SCHORZENIAMI OGRANICZAJĄCYMI ŻYCIE I ICH RODZINAMI. OPIEKA PALIATYWNA NAD DZIEĆMI I MŁODZIEŻĄ ZE SCHORZENIAMI OGRANICZAJĄCYMI ŻYCIE JEST AKTYWNYM I CAŁOŚCIOWYM PODEJŚCIEM OBEJMUJĄCYM FIZYCZNE, EMOCJONALNE, SPOŁECZNE I DUCHOWE ELEMENTY. SKUPIA SIĘ NA PODNIESIENIU JAKOŚCI ŻYCIA DZIECKA I WSPIERANIU RODZINY. OBEJMUJE LECZENIE NIEPRZYJEMNYCH OBJAWÓW, NIESIENIE ULGI I WYTCHNIENIA RODZINIE ORAZ OPIEKI W CZASIE UMIERANIA I W OKRESIE ŻAŁOBY. CELEM OPIEKI PALIATYWNEJ NIE JEST PRZEDŁUŻANIE ANI SKRACANIE ŻYCIA, ALE POPRAWA JEGO JAKOŚCI. W PRZYPADKACH PRENATALNEJ DIAGNOZY CIĘŻKIEGO, NIEODWRACALNEGO UPOŚLEDZENIA PŁODU ALBO NIEULECZALNEJ CHOROBY ZAGRAŻAJĄCEJ JEGO ŻYCIU, OPIEKA PALIATYWNA NAD RODZINĄ ROZPOCZYNA SIĘ PRZED URODZENIEM DZIECKA. 2 .WSPARCIE W ŻAŁOBIE RODZIN DZIECI, MŁODZIEŻY I MŁODYCH DOROSŁYCH, KTÓRZY ZMARLI Z POWODU INNYCH PRZYCZYN NIŻ SCHORZENIA OGRANICZAJĄCE ŻYCIE. 3 .NIEODPŁATNE ROZWIJANIE I WPROWADZANIE MODELU DOMOWEJ OPIEKI PALIATYWNEJ NAD DZIEĆMI, MŁODZIEŻĄ I MŁODYMI DOROSŁYMI W POLSCE I ZA GRANICĄ.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję