Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Podstawowy przedmiot działalności wg PKD 85.14 .D (działalność nieodpłatna) Stowarzyszenie jest organizacją pozarządową prowadzącą działalność w sferze pożytku publicznego zarejestrowaną w KRS dnia 02.08.2004 r. \(jako OOP\) pod nr 0000091865 przez Sąd Rejonowy 0079II Wydział Gospodarczy w Krakowie. Statystyczny nr. identyfikacyjny REGON 357132328 Stowarzyszenie prowadzi działalność statutową na rzecz osób które : a-.są osobami uzależnionymi od alkoholu i innych środków psychoaktywnych, b-. były lub są leczone z uzależnienia od alkoholu, c-.są współuzależnione, d-.są ofiarami przemocy w rodzinie, e-.są zagrożone wykluczeniem społecznym, f-.są niepełnosprawne, g-.sympatyzują z ruchem abstynenckim. Formy działalności stowarzyszenia to : - zwiększenie dostępności pomocy terapeutycznej dla osób w/w wymienionych i członkom ich rodzin. • organizowanie obozów terapeutycznych, maratonów , spotkań integracyjnych, uczestnictwo w imprezach organizowanych przez inne organizacje • prowadzenie grup terapeutycznych, samopomocowych , warsztatów tematycznych, profilaktycznej działalności informacyjno edukacyjnej w zakresie działalności statutowej.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję