Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem fundacji jest podejmowanie działań na rzecz : 1 .pomocy dzieciom niepełnosprawnym, dotkniętym chorobą, 2 . zapewnienia zajęć terapeutycznych i rehabilitacyjnych, w tym przed wszystkim z hipoterapii pacjentom z różnymi schorzeniami i wadami rozwojowymi 3 . popierania i upowszechniania hipoterapii jako metody rehabilitacyjnej 4 . walki o prawa niepełnosprawnych 5 . doskonalenia wiedzy i umiejętności hipoterapetówCelem fundacji jest podejmowanie działań na rzecz : 1 .pomocy dzieciom niepełnosprawnym, dotkniętym chorobą, 2 . zapewnienia zajęć terapeutycznych i rehabilitacyjnych, w tym przed wszystkim z hipoterapii pacjentom z różnymi schorzeniami i wadami rozwojowymi 3 . popierania i upowszechniania hipoterapii jako metody rehabilitacyjnej 4 . walki o prawa niepełnosprawnych 5 . doskonalenia wiedzy i umiejętności hipoterapeutów 6 . objęcia hipoterapią jak największej ilości potrzebujących 7 . troski o bezpieczeństwo i higienę zabiegów terapeutycznych

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję