Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Przyczyniać się do rozpowszechniania i wymiany dokładnych oraz aktualnych informacji na temat raka piersi w całej Europie. 2 . Uświadamiać kobiety o zagrożeniu rakiem i zachęcać je do regularnej kontroli własnych piersi. 3 . Propagować konieczność poddawania się okresowej kontroli mammograficznej w celu ewentualnego, wczesnego wykrywania choroby nowotworowej. 4 . Domagać się zapewnienia każdej pacjentce optymalnego dla niej sposobu leczenia. 5 . Zapewniać wysokiej jakości opieki wspomagającą w trakcie leczenia i w okre0449sie późniejszym. 6 . Domagać się właściwego przygotowania personelu medycznego w zakresie pro¬fi¬lak¬tyki, leczenia i rehabilitacji. 7 . Dostrzegać właściwe działania i popierać ich rozwój. 8 . Domagać się kontroli jakości aparatury diagnostycznej i klinicznej. 9 . Zapewniać wszystkim pacjentkom możliwość zrozumienia proponowanych kierunków leczenia, włączając w to badania kliniczne oraz respektować ich prawo do zasięgania innych opinii medycznych. 10 . Przyczyniać się do rozwoju badań nad rakiem piersi.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000089251
  • e-mail: edonnans@op.pl
  • Adres: UL. NARUTOWICZA 2/7, 33-300 NOWY SĄCZ

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję