Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Działalność Towarzystwa Miłośników Języka Polskiego przyczynia się do wzrostu świadomości językowej w szerszych kręgach społecznych, zwłaszcza zaś wśród dzieci i młodzieży. Członkowie Towarzystwa, poprzez uczestniczenie w działalności popularyzatorskiej, przekazują wiedzę na temat znaczenia języka polskiego w dziejach Polski, pokazują jego różnorakie związki z kulturą i przemianami życia społecznego oraz podkreślają jego kluczową rolę jako podstawowego składnika tożsamości narodowej. Osoby korzystające z działalności popularyzatorskiej Towarzystwa uzyskują świadomość, że troska o język polski nie służy tylko indywidualnemu rozwojowi intelektualnemu, ale jest też wyrazem postawy patriotycznej.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję