Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

- organizacja turniejów sportowych - rozwój bazy sportowej \( 4 kortów tenisowych\) - organizacja czasu wolnego dzieci i młodzieży. Działania Wiejskiego Towarzystwa Tenisowego przyczyniają się do: - rozpowszechnianie idei wolontariatu poprzez zaangażowanie członków WTT Solec przy modernizacji kortów, - promocja tenisa jako sposobu na spędzanie wolnego czasu poprzez przygotowanie profesjonalnych warunków dla uczestników turniejów oraz dla osób korzystających z kortów na co dzień, - aktywizacji społeczności lokalnej poprzez zachęcenie mieszkańców do udziału w turniejów \(jako zawodników lub kibiców\) - poprawa bazy sportowej dla dzieci uczących się gry w tenisa ziemnego w Solcu

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję