Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Projekt: "Przystanek różnorodność" Data i miejsce realizacji: styczeń-grudzień 2016 , Toruń Celem projektu było kształtowanie postaw otwartości wobec innych nacji i kultur, uczenie poszanowania odmienności i różnorodności, uwrażliwianie na przejawy nietolerancji i dyskryminacji oraz motywowanie do przeciwdziałania tym zjawiskom. W okresie od stycznia do marca kontynuowaliśmy działania z pierwszej edycji projektu, w tym: - 2 szkolenia metodyczne dotyczące tematyki antydyskryminacyjnej, - opracowanie i przeprowadzenie gry miejskiej

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję