Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Prowadzenie rehabilitacji fizycznej Wyspecjalizowani fizjoterapeuci wykonywali masaże limfatyczne osobom borykającym się z obrzękiem limfatycznym. W Przychodni Specjalistycznej na Podzamczu przy ul. Grodzkiej 73 zorganizowano zajęcia rehabilitacji ruchowej. Informacje o tych przedsięwzięciach ogłoszone zostały w siedzibie stowarzyszenia w formie ustnej oraz w formie pisemnej, poprzez ogłoszenia w: w przychodniach: w Wałbrzychu na ulicach: Wysockiego, Browarnej, Grodzkiej, Głównej, Uczniowskiej oraz w Szczawnie Zdroju, w szpitalu im. Sokołowskiego na Oddziale Onkologii i Chemioterapii, w prasie lokalnej, na stronie internetowej naszego stowarzyszenia.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję