Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Organizowanie imprez sportowo rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży, pn "Olimpiada z Krobi do Rio", w której to uczestniczyło ponad 230 dzieci. Zabawa polegała na zaliczeniu dziesięciu konkurencji sprawnościowo szybkościowych, zaliczano wyniki i w podziale na chłopców i dziewczęta w 5 kategoriach wiekowych wręczane były symboliczne nagrody, medale i dyplomy przy płynącej muzyce "We are the champions". Rozgrywane 4 turnieje tenisa stołowego i szachów, zgromadziły w ciągu całego roku licząc łącznie ponad 1300 uczestników. Rajdy rowerowe rodzinne to okolejny projekt dedykowany naszym dzieciom, zabawa polegała na przejechaniu rodzinnie rowerami na czas trasy około 7 km z zaliczaniem po drodze 5 konkursów. Jak co roku w grudniu organizowaliśmy Mikołajki dla dzieci, w których udział wzięło ponad 120 dzieci. Były zabawy tańce, prezenty, wiersze i uśmiechy. Dodatkowo wraz z wolontariuszami społecznie ogrodziliśmy plac zabaw dla dzieci z naszej miejscowości, budując płot z siatki, wbetonowując słupki i montując bramki. Prace trwały ponad 3 tygodni z udziałem około 15 wolontariuszy. Pieniądze na materiały na budowę ponad 250 m płotu przeznaczone zostały z funduszu sołeckiego.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję