Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Wspierania leczenia i rehabilitacji chorych dzieci. Wspomagania działań na rzecz podnoszenia poziomu leczenia i jakości opieki nad chorym dzieckiem przebywającym w szpitalu. Działalności charytatywnej na rzecz dzieci.Działalność mająca na celu zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom, działalność działalność polegającą na niesieniu pomocy ofiarom klęsk żywiołowych, katastrof, , finansowania wypoczynku dla podopiecznych, organizowanie sprzedaży biletów- cegiełek na imprezy rozrywkowe, organizowanie aukcji/kwest, Organizowania poradnictwa zdrowotnego i diagnostycznego.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000082654
  • e-mail: kwasny@chcpio.pl
  • Telefon: 323490176
  • Adres: UL. TRUCHANA 7, 41-500 CHORZÓW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję