Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Działalność Statutowa. Podstawowy cel Nowej Fundacji Stypendialnej im dr Jana Towarnickiego w Rzeszowie jest zawarty w cytowanym poniżej Art 4 STATUTU. 1 . Celem Fundacji jest niesienie pomocy finansowej uczącej się i studiującej młodzieży w formie określonej w Art 4 pkt 1 - 2 , z zachowaniem kolejności wynikającej z tych punktów: udzielanie stypendiów rocznych, wsparć jednorazowych dla uczącej się młodzieży. 2 . Pomoc, o której mowa w ust. 1 będzie udzielana młodzieży z terenu Rzeczypospolitej Polskiej ze szczególnym uwzględnieniem Województwa Podkarpackiego, w szczególności zaś dzieciom ubogich mieszkańców miasta Rzeszowa i zdolnej młodzieży z okolic Rzeszowa. Spełniając to założenie, a także po uwzględnieniu posiadanego funduszu - Fundacja przyznała i uruchomiła 2 stypendia w roku 2016 dla uczniów z Zespołu Szkół Nr 1 , im Ambrożego Towarnickiego w Rzeszowie. Stypendia przelewane są na wskazane konta stypendystów lub ich opiekunów we właściwym dla nich banku. Przelewów dokonuje Oddział 0dnku Zachodniego WBK w Rzeszowie - z konta Nowej Fundacji Stypendialnej im dr Jana Towarnickiego w Rzeszowie, nr: 33 1500 1100 1216 5002 1950 0000

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000079772
  • e-mail: stantow@wp.pl
  • Telefon: 604985878
  • Adres: UL. 3 MAJA 7/2, 35-030 RZESZÓW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję