Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

W 2016 r. działalność Stowarzyszenia polegała na prowadzeniu dwóch Galerii Fotografii \(STYLOWY i RATUSZ) w Zamościu, organizacji wystaw; organizacji zebrań dyskusyjnych i odczytów; organizacji wyjazdów rekreacyjno- fotograficznych; upowszechnianiu kultury za pomocą fotografii; organizowaniu imprez artystycznych; wypożyczaniu i przygotowywaniu wystaw fotograficznych; wypożyczaniu sprzętu będącego własnością ZTF; prowadzeniu wykładów, konsultacji warsztatów i szkoleń fotograficznych; organizowanie plenerów i konkursów fotograficznych; wykonywaniu zdjęć do wydawnictw i na strony internetowe.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję