Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Misją Fundacji Polki Mogą Wszystko jest służenie dzieciom, aby dzieciństwo było jak najlepsze.

Nasze działania opieramy na cytacie wielkiego przyjaciela dzieci Janusza Korczaka
"... dać dziecku całe powietrze, słońce, całą życzliwość, jaka mu się należy, niezależnie od zasług czy win, zalet czy przywar".

Brak wsparcia dla dzieci powierzonych do rodzinnej pieczy zastępczej i doświadczających kryzysów psychicznych może spowodować ich wtórną traumatyzację, pogarszanie się stanu psychicznego na przestrzeni lat i co za tym idzie społecznego funkcjonowania i w efekcie nieprawidłowe funkcjonowanie jako dorosły (rodzic, współmałżonek czy pracownik).

Chcemy ratować dzieci!

W tym roku Twój 1% podatku pomoże w uzyskaniu wsparcia psychologa i terapeuty dzieciom z rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka. Potrzebujemy Waszej pomocy!

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję