Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Lipiec 2016 Biecz Muzeum wystawa zbiorowa twórców związanych z Bieczem pt.Świt03960396 Akademia Górniczo Hutnicza - Dzień Hoborskiego- Święto Nauk Ścislych wystawa Piękno i Mądrość- Czas KobietUdział Ewa Słobodzian Czerwiec 2016 Wystawa malarstwa ,,Stół Bronowicki 03960396 poczęstunek dla gości oraz prezentacja wydanego katologu pt.,,Z Bronowickich pracowni. Spotkania z poezja- wiersze czytane przez naszych poetów Pania Ewe Borowiejską o raz Ewę Zaleska. Udział w plenerach malarskich,,pod niebem Krakowa""oraz w Tuchowie zakończone wernosażami.Udsział w wystawie ,,Kwiaty wiosny'' w Galerii Stańczyk .

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000074705
  • e-mail: jolzet@onet.pl
  • Telefon: 502301025
  • Adres: UL. BALICKA 289, 30-149 KRAKÓW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję