Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Od ponad 25 lat zajmujemy się promocją Metod Rozpoznawania Płodności oraz odpowiedzialnego rodzicielstwa poprzez stronę internetową i organizowane kursy. Promujemy postawy odpowiedzialności i miłości w podejmowaniu decyzji o poczęciu lub odłożeniu poczęcia kolejnego dziecka. Uczymy, jak tworzyć warunki idealne do poczęcia, urodzenia i wychowania dziecka, wspomagamy działania wspomagające tworzenie takich warunków w rodzinie. Dbamy o właściwą oprawę i merytoryczną zawartość strony internetowej. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza kadra instruktorska prowadząca kursy była odpowiednio przeszkolona.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000072880
  • www: www.npr.pl
  • e-mail: biuro@lmm.pl
  • Telefon: 22 736 23 28
  • Adres: UL. JAGODOWA 5, 05-540 ZALESIE GÓRNE

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję