Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

W dniu 04 czerwca 2016r. odbył się wyjazd na 00790079VIII Ogólnopolskie Spotkania Trzeźwościowe Częstochowa 2016. Temat spotkania: "Trzeźwieję by być lepszym człowiekiem". Udział wzięło 45 osób. Odbyły się również otwarte mitingi dla dorosłych, dzieci alkoholików Alateen, Al- Anon, osób współuzależnionych, sexoholików, narkomanów i jedzących kompulsywnie. Każdy z uczestników mógł spędzić czas na przemyśleniach i refleksji dotyczącej własnego życia. Część uczestników uczestniczyła w drodze krzyżowej po wałach i dziękowała Matce Boskiej Częstochowskiej za możliwość uwolnienia się od nałogów, a wieczorem uczestniczyła w mszy świętej. W dniu 30 lipca 2016r. odbył się wyjazd autokarem do Lichenia na XXIV Ogólnopolskie Spotkania Trzeźwościowe Licheń 2016. Temat spotkania: „Zwolnij i ciesz się życiem". Udział wzięło 39 osób. Do Lichenia na 24 Ogólnopolskie Spotkania Trzeźwościowe, które tradycyjnie odbyły się w ostatni weekend lipca, przybyły tysiące osób uzależnionych od różnych używek. Stowarzyszenie Trzeźwościowe Klub Abstynenta PROMIENIE ze Strzelina każdego roku organizuje wyjazdy na spotkania trzeźwościowe, które dają ludziom poczucie więzi z innymi ludźmi o podobnym problemie. W 2016 roku w Częstochowie odbyła się prezentacja twórczości artystycznej o tematyce związanej z ruchem AA oraz mitingi AA otwarte i zamknięte. Dla chętnych przewidziane było zwiedzanie: Klasztoru, Skarbca,...

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję