Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

zorganizowano spotkanie w szkole patronackiej im.J.Wilhelma w Legnicy w związku z przyznanymi stypendiami dla uczniów. Na prelekcji zaznajomiono uczniów z działalnością Zakonu oraz propagowano wśród dzieci ochronę zwierząt, polskich lasów i przyrody. - członkowie Zakonu uczestniczą w budowie pomnika Króla Jana III Sobieskiego w Wiedniu. - zorganizowano sympozjum naukowe "Żubr - Gospodarz" " Inwazja dzika" - bieżąco wydawane są Roczniki Zakonu oraz publikacje tematyczne. - w zamku Piastów Sląskich w Brzegu urządzono i udostępniono dla zwiedzających salę w której eksponowane są pamiątki związane z osobą Jerzego Wilhelma oraz tradycjami myśliwskimi.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję