Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Integrowanie środowiska lokalnego, krzewienie wiedzy o historii Łagiewnik, organizowanie rocznicowych obchodów 3 maja, i 11 listopada, Dnia Katyńskiego na cmentarzu komunalnym, działalność wydawnicza i wystawiennicza, upamiętnienie obywateli Łagiewnik, którzy polegli za wolną i niepodległą Polskę, wspieranie działalności Koła Młodych Miłośników Ziemi Łagiewnickiej i współpraca z Kręgiem Seniorów Harcerzy Łagiewnickich. Współpraca przy organizacji spotkań patriotycznych z lokalnymi placówkami oświatowymi - szkołami, przedszkolami oraz podgórską drużyna harcerską "WILKI". Integrowanie środowiska lokalnego, krzewienie wiedzy o historii Łagiewnik, organizowanie rocznicowych obchodów 3 maja, i 11 listopada, Dnia Katyńskiego na cmentarzu komunalnym, działalność wydawnicza i wystawiennicza, upamiętnienie obywateli Łagiewnik, którzy polegli za wolną i niepodległą Polskę, wspieranie działalności Koła Młodych Miłośników Ziemi Łagiewnickiej i współpraca z Kręgiem Seniorów Harcerzy Łagiewnickich.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000070474
  • e-mail: ekucala@onet.pl
  • Adres: UL. FREDRY 65, 30-605 KRAKÓW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję