Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

PRZEDMIOTEM DZIAŁALNOŚCI FUNDACJI JEST UDZIELANIE POMOCY LEKARZOM I LEKARZOM DENTYSTOM - CZŁONKOM OKRĘGOWEJ IZBY LEKARSKIEJ W GDAŃSKU, KTÓRZY NIE WYKONUJĄ JUŻ ZAWODU I ZNAJDUJĄ SIĘ W TRUDNEJ SYTUACJI ŻYCIOWEJ RODZINNEJ I MATERIALNEJ. POMOC TA PRZYZNAWANA JEST W FORMIE ZAPOMÓG NAJCZĘŚCIEJ BEZZWROTNYCH NA POKRYCIE KOSZTÓW LECZENIA, REHABILITACJI CZY ZAKUPU LEKÓW LUB ZAOPATRZENIA ORTOPEDYCZNEGO DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH. WARUNKIEM UZYSKANIA POMOCY JEST ZŁOŻENIE WNIOSKU I POZYTYWNA WERYFIKACJA OPISANYCH W NIM OKOLICZNOŚCI. ŚRODKI FINANSOWE PRZEKAZYWANE SĄ NA RACHUNEK WNIOSKODAWCY, KTÓRY ZOBOWIĄZUJE SIĘ JE PRZEZNACZYĆ NA CEL WSKAZANY W UCHWALE ZARZĄDU PRZYZNAJĄCEJ ZAPOMOGĘ.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję