Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest prowadzenie działalności w sferze zadań publicznych w zakresie : 1 . Upowszechniania i rozwoju kultury fizycznej i sportu 2 . Krajoznawstwo oraz wypoczynek dzieci i młodzieży 3 . Działania na rzecz osób niepełnosprawnych 4 . działania na rzecz integracji europejskiej oraz rozwijanie kontaktów i współpracy między społeczeństwami 5 . Ochrony i promocji zdrowia 6 . Promocji i organizacji wolontariatu 7 . Nauki,edukacji,oświaty i wychowania 8 . Ekologii,ochrony przyrody i naturalnego środowiska człowieka

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000069001
  • e-mail: marianzygadlo@op.pl
  • Telefon: 717962314
  • Adres: UL. OKRZEI 14, 57-100 CHOCIWEL

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję