Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Organizacja i utrzymanie działalności jedynego gdyńskiego klubu sportowego działającego w obrębie dyscyplin jeździeckich. Dzięki temu blisko trzydzieści osób może uprawiać sport i turystykę jeździecką spełniając swoje ambicje i pasje. Sport i turystyka pozwalają na integracje środowiska sympatyków i miłośników koni w ramach imprez towarzyskich i szkoleniowych. Przy okazji indywidualnych treningów i odbywania szkoleń jeźdźców i koni, finansowanych przez uczestników ze środków własnych odbywają się nieformalne spotkania z trenerami i specjalistami, w trakcie których odbywają się częste konsultacje specjalistyczne, w których omawiane są najbardziej istotne i ważne dla dobrostanu koni tematy dotyczące hodowli i treningu koni. Równie ważne są spotkania z lekarzami weterynarii i przedstawicielami firm produkującymi pasze, suplementy diety i preparaty medyczne dla koni.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję