Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

W ramach kontynuacji działalności w 2016 r Polskie Towarzystwo Tatrzańskie Oddział Jaworzno realizowało cele statutowe głównie poprzez organizowanie wycieczek w różne pasma górskie oraz prowadziło działalność na rzecz wysokiego poziomu wiedzy, kultury i kwalifikacji turystycznych wśród miłośników gór. Propagowało akcję zdobywania Górskiej Odznaki Turystycznej PTT oraz innych odznak ustanowionych przez PTT i szkolenie przewodników GOT PTT. Rozwijało i upowszechniało takie form turystyki górskiej które uczą, kształtują społecznie pożądane cechy charakteru, budzą wrażliwość i zainteresowanie oraz stwarzają możliwość intelektualnej, społecznej oraz organizacyjnej aktywności członków. Zorganizowano 20 wycieczek górskich, w tym 17 -cie 1 -dniowych, i po jednej: 10 -dniowa w Alpy Julijskie z wejściem na najwyższy szczyt Trigla01c0, 5 - dniowa w góry Słowackie - Słowacki Kras, 3 -dniowa w Góry Stołowe. Łącznie 32 dni górskich W zorganizowanych wycieczkach wzięło udział 537 uczestników.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję