Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Ochotnicza straż pożarna jest instytucją o bardzo szerokim wachlarzu celów działalności. Podstawowym celem dla OSP jest realizacja ochrony przeciwpożarowej. To właśnie dla ochrony przed ogniem przede wszystkim straże powstawały. Jednakże praktyka pokazuje, iż są one w swoich środowiskach także ośrodkami kulturalno - wychowawczymi, znacznie tym samym poszerzając zakres swojej działalności. Zgodnie z ustawą prawo o stowarzyszeniach, każdy statut stowarzyszenia powinien określać między innymi cele działalności stowarzyszenia i sposoby ich realizacji \(art. 10 ust. 1 \). Wśród celów, jakie zawarte są we wzorcowym statucie OSP \(opracowany przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP), który notabene prawie wszystkie straże przyjęły uchwałą jako własny, jako główne cele działalności możemy wymienić:prowadzenie działalności mającej na celu zapobieganie pożarom oraz współdziałanie w tym zakresie z Państwową Strażą Pożarną, organami samorządowymi i innymi podmiotami, udział w akcjach ratowniczych przeprowadzanych w czasie pożarów, zagrożeń ekologicznych związanych z ochroną środowiska oraz innych klęsk i zdarzeń, informowanie ludności o istniejących zagrożeniach pożarowych i ekologicznych oraz sposobach ochrony przed nimi, rozwijanie wśród członków ochotniczej straży pożarnej kultury fizycznej i sportu oraz prowadzenia działalności kulturalno-oświatowej i rozrywkowej, wykonywanie innych

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000067627
  • e-mail: jmudryk@o2.pl
  • Telefon: 166521915
  • Adres: UL. BARTKÓWKA 123, 36-065 DYNÓW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję