Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Edukacja i informacja, rehabilitacja, wypoczynek: Koło Przyjaciół Ludzi z Chorobą Parkinsona TWK- Wrocław zorganizowało 10 cyklicznych comiesięcznych spotkań, w których uczestniczyło łącznie 340 osób. Spotkania odbywały się w pomieszczeniach Dolnośląskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu. Koło to prowadziło też cykliczne cotygodniowe warsztaty szkoleniowo- rehabilitacyjne dla osób z Chorobą Parkinsona. Odbyło się 57 zajęć, w których uczestniczyło łącznie 458 osób. Klub Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych KAON TWK-Wrocław prowadził cykliczne cotygodniowe warsztaty szkoleniowo- rehabilitacyjne na tematy związane z aktywizacją zawodową osób niepełnosprawnych. W spotkaniach uczestniczyły osoby bezrobotne, poszukujące pracy, zatrudnione zagrożone utratą pracy oraz inne chętne. Odbyło się 36 spotkań szkoleniowych KAON, w których łącznie uczestniczyło 481 osób. Zarząd Oddziału TWK- Wrocław i KołoRehabilitacji zorganizowały 15 spotkań szkoleniowych, w których łącznie uczestniczyło 256 osób. Oddział TWK- Wrocław zorganizował: obóz nurkowy, rejs żeglarski oraz krajowe i zagraniczne wycieczki integracyjne osób niepełnosprawnych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję