Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

POZASZKOLNE FORMY KSZTAŁCENIA W FORMIE UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU NA RZECZ OSÓB W WIEKU EMERYTALNYM *W FORMIE WYKŁADÓW I SEMINARÓW DWA RAZY W TYGODNIU W PONIEDZIAŁKI I ŚRODY W MOKOTOWSKIM CENTRUM INTEGRACJI Z UDZIAŁEM KADRY NAUKOWEJ POZYSKIWANEJ Z WYŻSZYCH UCZELNI WARSZAWSKICH * Z ZAKRESU MEDYCYNY I HUMANISTYKI * LEKTORATY JĘZYKOWE ANGIELSKI I NIEMIECKI, I SEMINARIA KOMPUTEROWE ORAZ ZAJĘCIA REKREACYJNE W MOKOTOWSKIM CENTRUM INTEGRACJI MIESZKAŃCÓW ORAZ NA PŁYWALNI WYJŚCIA WSPÓLNE DO KINA I TEATRU UDZIAŁ W KONFERENCJACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ INNE UNIWERSYTETY TRZECIEGO WIEKU DZIAŁANIA NA RZECZ OSÓB W WIEKU EMERYTALNYM WYKONYWANE SĄ Z ZE ŚRODKÓW OTRZYMANYCH Z BUDŻETU MIASTA WARSZAWY DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ OSÓB W WIEKU EMERYTALNYM W FORMIR UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU *

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000063749
  • www: www.mutw.op.pl
  • e-mail: mutw@op.pl
  • Telefon: 228470212
  • Adres: UL. PIASECZYŃSKA 114/116, 00-765 WARSZAWA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję