Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Całość środków uzyskanych w ramach 1% \(tj. 1256,01\) została przeznaczona na organizację imprez o charakterze rekreacyjno- sportowym. W ramach tego zorganizowano spotkanie z grupą wychowanków z Placówki Opiekuńczo Wychowawczej "Przystań" w Dąbrowie Górniczej oraz Regaty o Puchar Komandora. Działalność ta została zasilona środkami własnymi klubu w kwocie 1063,85 zł. Działalność ta oraz wsparcie sprzętem klubów organizujących działania w ramach OPP od lat na stałe wpisały się do kalendarza przedsięwzięć organizowanych przez KSW HUTNIK - Pogoria w Dąbrowie Górniczej

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję