Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie prowadzi nieodpłatną działalność pożytku publicznego. Głównym działaniem jest prowadzenie rehabilitacji ruchowej i integracji społecznej. Członkowie Stowarzyszenia mają cały rok dostęp do rehabilitacji ruchowej(korzystają z basenu jeden raz w tygodniu jedną godzinę). Uczestnicy wzięli udział w imprezie integracyjnej w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu, a także w dwóch wycieczkach turystyczno- krajoznawczych. Udział w wyjazdach turystycznych pozwoliło niepełnosprawnym na rozszerzenie wiadomości o danym regionie Polski a równocześnie było elementem rehabilitacji społecznej. Podczas rehabilitacji poruszane były problemy najczęściej dotykające niepełnosprawnego i jego rodziny.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję