Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

działalność pozostałych organizacji członkowskich gdzie indziej nie sklasyfikowana: działalność w zakresie podtrzymywania i pielęgnowania rozwoju świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej, działalność na rzecz mniejszości narodowych, polegająca zwłaszcza na: - edukacji mniejszości narodowych, - ich aktywizacji obywatelskiej, - wspieraniu ich inicjatywy obywatelskiej, - monitorowaniu sytuacji prawnej mniejszości narodowych i etnicznych. Działalność jest ukierunkowana w dużej mierze na świadczenie usług osobom, których nie stać na płatną pomoc prawną. Są to osoby długotrwale bezrobotne lub nie posiadające stałego zatrudnienia.. Klientami biura są ludzie marginalizowani z uwagi na przynależność do nieakceptowanej powszechnie grupy społecznej lub etnicznej \(np. romskiej\)

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję