Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Terenem działania Oddziału Terenowego Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem w Jeleniej Górze jest subregion jeleniogórski. W ramach działalnosci statutowej oraz w oparciu o ustawę Zorganizowaliśmy po raz 0079VII Biesiadę integracyjną dla 100 osób z różnymi dysfunkcjami organizmu, po raz XIX zorganizowaliśmy bal karnawałowy z wyborem Niepełnosprawnego Sportowca Roku, w balu tym uczestniczą zarówno osoby z niepełnosprawnością jak też osoby zdrowe w myśl hasła we wspólnym obcowaniu zanikają wszelkie upośledzenia. współorganizowaliśmy konferencję w Zgorzelcu Życie Bez 0c17flu przez 3 dni przewinęło się około 1000 osób korzystających nie tylko z prezentacji ale również z sesji plakatowych oraz wystaw sprzętu rehabilitacyjnego w konferencji wzięło udział 70 naukowców, którzy wygłosili 120 referatów, zorganizowaliśmy dla 40 osób wycieczkę objazdowa 10 dniowa do Bośni i Hercegowiny.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000060388
  • e-mail: twkjeleniagora@o2.pl
  • Telefon: 757557163
  • Adres: AL. JANA PAWŁA II 7, 58-500 JELENIA GÓRA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję