Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Cele Stowarzyszenia: a) rozwijanie i propagowanie twórczości artystycznej i literackiej, b) międzynarodowa współpraca kulturalna i intelektualna, c) podtrzymywanie tradycji oraz rozwój świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej, d\) tworzenie i prowadzenie studiów zaawansowanych, programów stypendialnych i szkół letnich, e) prowadzenie działalności wspomagającej rozwój i integrację wspólnot i społeczności lokalnych, w tym grup zagrożonych wykluczeniem społecznym, f) prowadzenie edukacji kulturalnej i ekologicznej wspierającej zrównoważony rozwój, g\) wspieranie i stymulowanie prac naukowo-badawczych, h) prowadzenie działalności na rzecz integracji europejskiej oraz rozwijania kontaktów i współpracy między społeczeństwami, i) ochrona i udostępnianie zabytkowego zespołu pałacowo-parkowego Willi Decjusza, j\) utrzymywanie, ochrona zgromadzonych w Willi Decjusza dóbr kultury polskiej i tradycji oraz ich pomnażanie i udostępnianie, k\) wspieranie rozwoju krajoznawstwa i turystyki kulturowej w obszarze dziedzictwa materialnego i krajobrazowego, l) prowadzenie działalności na rzecz upowszechniania i ochrony wolności i praw człowieka oraz swobód obywatelskich, a także innych działań wspomagających rozwój demokracji, m) działalność na rzecz mniejszości narodowych, n\) promocja i organizacja wolontariatu, o) podejmowanie innych inicjatyw kulturalnych i społecznych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję