Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Organizacja letnich i zimowych obozów szkoleniowych dla członków Stowarzyszenia – chórzystów w wieku 7-18 lat w obiektach kategoryzowanych i przystosowanych do organizacji tego typu imprez. Celem tych zgrupowań jest doskonalenie i nauka nowego repertuaru i nauka pieśni chóralnych. Zajęcia odbywają się w systemie grup głosowych, emisji głosu oraz zgrania ostatecznego brzmienia utworów wszystkich grup głosowych - soprany, alty, tenory, basy. Odbywają się także zajęcia sportowo- rekreacyjne i wycieczki krajoznawcze. Obozy prowadzi profesjonalnie wykształcona kadra pod względem pedagogicznym i muzycznym.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję