Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem działalności stowarzyszenia jest promocja, popularyzacja i rozwój różnych dyscyplin sportu a w szczególności łyżwiarstwa szybkiego, a także ochrona i promocja zdrowego trybu życia poprzez sport. Działanie klubu obejmuje szkolenie utalentowanych jednostek i stwarzanie im odpowiednich warunków do podnoszenia poziomu umiejętności sportowych, propagowanie aktywnego wypoczynku wśród dzieci i młodzieży działalności wspomagającej rozwój młodzieży ze społeczności lokalnych. W ramach propagowania zdrowego trybu życia organizowane są obozy szkoleniowe, podczas których oprócz podnoszenia umiejętności sportowych organizowane są wycieczki krajoznawcze szlakami turystycznym

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję