Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Ludowy Klub Sportowy "WARTA" Kamieńskie Młyny posiada sekcję piłki nożnej która była zgłoszona i występowała w Śląskim Związku Piłki Nożnej w Katowicach, Okręgowym Związku Piłki Nożnej w Częstochowie oraz w Podokręgu Lubliniec. W roku sprawozdawczym sekcja piłki nożnej występowała w trzech grupach wiekowych: -seniorzy rozgrywali swoje zawody w klasie"A" - juniorzy młodsi występowali w Podokręgu Lubliniec - trampkarze występowali w Podokręgu Lubliniec. Klub posiada drużynę oldbojów są to osoby którzy byli czynnymi zawodnikami naszego klubu. W roku sprawozdawczym sekcja piłki nożnej występowała w pięciu grupach.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000057983
  • e-mail: zus.zoo@unitel.pl
  • Adres: UL. SZKOLNA 14, 42-287 KAMIEŃSKIE MŁYNY

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję