Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja OPIEKUN - pomagamy w prawdziwych problemach. Między innymi pomogliśmy 2 osobom w zakupie urządzeń podnoszących poziom ich życia. W pierwszym przypadku była to zmywarka dla kobiety walczącej o utrzymanie rodziny: mąż pijak, "poszukujący" pracy a kobieta z nietypową chorobą, przy której kontakt z wodą wzmagał oznaki choroby. Drugie urządzenie to pompa do wody pitnej dla matki z 5 dzieci (mąż w więzieniu), która do tego czasu nie miała dostępu do wody pitnej w obszarze swojego gospodarstwa. Przy deszczowych miesiącach studnia z wodą podłej jakości jakoś się zapełniała, ale wodę pitną musiała przywozić z zewnątrz. Gmina odmówiła dalszej pomocy. Podczas wizji lokalnej udało się stworzyć projekt czerpania wody z dobrej studni, ale potrzebna była pompa z osprzętem, którą zakupiła Fundacja.
Jeśli tylko mamy środki zawsze reagujemy na ludzkie nieszczęście - prosimy o 1%.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję