Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej jest organizacją ideowo - wychowawczą, skupiającą dzieci, młodzież i dorosłych, której celem jest wychowanie w myśl Prawa i Przyrzeczenia Harcerskiego do świadomej postawy obywatelskiej w poczuciu współodpowiedzialności za losy własnej rodziny, narodu i państwa polskiego oraz upowszechnienie w społeczeństwie ideałów harcerskich. Związek realizuje swoje cele przez prowadzenie indywidualnej i zbiorowej pracy wychowawczej wśród swoich członków m.in. poprzez służbę, zabawę, samodoskonalenie, tworzenie wspólnot, tradycje, symbolikę. ZHR swoje cele realizuje także poprzez organizowanie działań społecznych obejmujących podtrzymywanie i pielęgnowanie polskości, służbę na rzecz bliźnich i osób niepełnosprawnych, naukę edukacje i oświatę, organizację wypoczynku dzieci i młodzieży, krajoznawstwo, tworzenie placówek wychowawczych, pomoc harcerstwu polskiemu poza granicami kraju i inne.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję