Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Transport i przewozy osób niepełnosprawnych posiadanym środkiem transportu w wysokości poniesionych kosztów \(zakup paliwa, amortyzacja, koszty naprawy i bieżąca konserwacja\) 2 . zakup materiałów niezbędnych do wytwarzania przez osoby niepełnosprawne wyrobów (budki lęgowe, karmniki, budy dla psów, ozdoby świąteczne, kartki okolicznościowe, torebki, fartuszki, stroje okolicznościowe, pokrowce, etui, zabawki\) 3 . opłata za energię elektryczna, gaz. 4 . Opłata za ubezpieczenie pojazdu i osób niepełnosprawnych uczestniczących w organizowanych wycieczkach.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję